• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/afyontermal.com.tr
Rektör Solak, Termal Turizm Derneği'nin Başına Getirildi

Gürses Termal Otelin Kür Merkezi Yenileniyor

 

Atso, Yabancı Dil Merkezi Kuruyor

Termal Tedavide Afyon Aylık 400 Kişiyi Ağırlıyor

HEYBELİ TERMAL OTEL

 Otel Hakkında: Heybeli Termal Tatil  Köyü Afyonkarahisar Konya karayolundan  10 kilometre içeride  bulunmaktadır. Tesiste 82 adet 218  yatak kapasiteli,  içerisinde banyosu  olan  özel villa ve 60  adet, 180 yatak kapasiteli halk tipi ev  olmak üzere  toplam 500 yatak kapasitesi  bulunmaktadır. 300 Villalar iki oda bir  salon olup Amerikan mutfak ve salon  bulunmaktadır. Ayrıca ebeveyn yatak  odası, çocuk yatak odası, özel genis  havuzlu banyo, banyo + WC, barbekülü  balkon, uydu yayınlı TV ve kalorifer bulunmaktadır.

Heybeli Termal 400 Villalar da ise iki oda bir solon, Amerikan mutfak, salon ve ebeveyn yatak odası vardır. Bunlara ilaveten çocuk odası, özel geniş havuzlu banyo, banyo + WC, uydu tayinli TV ve kalorifer bulunmaktadır.
500 Evler de mutfak, ebeveyn yatak odası, çocuk odası, özel geniş havuzla banyo, banyo + WC, balkon ve kalorifer vardır.
600 Evlerde ise mutfak,, ebeveyn yatak odası, çocuk odası, özel geniş havuzla banyo, banyo + WC, kalorifer bulunmaktadır.

Heybeli Termal Otel Yakamoz Villaları ise çift katli villa olup 5 kişilik bir ailenin rahatça kalabileceği şekilde tasarlamıştır. Bu villalarda Amerikan mutfak, salon, ebeveyn yatak odası, çocuk yatak odası, genc yatak odası, özel genis havuzlu banyo, Türk Banyosu + WC, barbekülü balkon, uydu yayini TV ve zemin isitmali kalorifer sistemi bulunmaktadır.Üyelik Girişi
Estetikmed

             

SPONSORLAR
Hava Durumu
Anlık
Yarın
19° 24° 9°